Průkopnické hydroponické systémy od roku 1976

Hydroponní roztoky Systémy

Nehledě na skutečnost, že máme více než třicetileté zkušenosti s výrobou systému a jeho rozvojem, existuje více důvodů proč pěstovat hydroponicky s Nutriculture:

Jednoduchost

naše hydro systémy jsou tak jednoduché a efektivní, jak jen mohou být. Žádné složité rozvody trubek, žádné těžké stojany, žádné nepotřebné mechanismy a zcela určitě žádné triky. Upřednostňujeme jednoduché instrukce, rychlé sestavení, nízké nároky na údržbu a optimální spolehlivost.

Maximální pokrytí

jedním z klíčových požadavků systému určeného k dosažení optimální výkonnosti z jedné rostliny je maximalizovat pokrytí. Naše největší systémy pokrývají 10 m2 a jsou pouze 30 cm vysoké!

Žádné úniky

všechny naše systémy jsou samoúdržbové. To znamená, že všechny rostliny a součásti systému jsou umístěny nad nádrží s živinovým roztokem. Není zde místo, kudy by mohl živinový roztok uniknout, což je velmi důležité, když pěstujete rostliny uvnitř budovy.

Kvalita

naše systémy jsou vyráběny ve Velké Británii. Výrobní proces máme plně pod kontrolou. Všechna čerpadla pro naše kompletní soupravy pochází od nás, což je zárukou nejvyšší kvality našich systémů. 

Odborná kvalifikace

naše systémy jsou vyvíjeny pěstiteli. To znamená, že rozmístění rostlin je realistické, nádrže s živinovým roztokem jsou snadno přístupné a dodávky zavlažovacího systému jsou dostatečně velké na to, aby zajistily přísun roztoku s vysokým obsahem minerálů. Velikost systému vychází z rozměrů běžných pěstebních prostorů.

položek: 6

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
  • Wilma

    Wilma

  • NFT

    NFT

položek: 6

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně